Vložit inzerát

ASISTENT/KA TOP MANAGEMENTU

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš velmi dobré prezentační a organizační schopnosti? Zvládneš řešit administrativní úkoly? Komunikuješ v anglickém jazyce?

Tak se nám neváhej ozvat! Aktuálně hledáme ASISTENT/KU TOP MANAGEMENTU!

Co Tě na pozici čeká a nemine?
- organizační a administrativní podpora top managementu
- plánování schůzek
- organizace firemních aktivit top managementu
- pomoc při plánování pracovních cest (rezervace hotelů, letenek, vyúčtování apod.)
- plánování a realizace školení
- tvorba prezentací, reportů, analýz a přehledů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- komunikativní úroveň AJ (velmi častá komunikace písemnou i ústní formou)
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- znalost obchodní administrativy a korespondence

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek