Obchodní zástupce na Jižní Moravě | až 40 000 Kč + měsíční bonusy | Auto

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodního rodinného podniku hledáme zkušeného Obchodního zástupce, který se bude starat o naše obchodní partnery v oblasti Jižní Moravy. Pokud máte obchodní talent, zkušenosti s rychloobrátkovým zbožím a chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele s více než stoletou tradicí, toto je Vaše příležitost!

Něco málo o nás:
- Jsme mezinárodní rodinný podnik, který řídí již několikátá generace zakladatelů
- Hrajeme klíčovou roli v potravinářském průmyslu a řadíme se mezi největší světové výrobce v naší kategorii
- Naše portfolio produktů sčítá silné mezinárodních i lokální značky, jejichž jména Vám určitě nebudou cizí
- V ČR máme opravdu bohatou tradici a jsme také jedničkou v produkci jednoho z našich produktů

Co u nás budete dělat?
- Zodpovídat za svůj region a udržovat vztahy s obchodními partnery ?

- Zajišťovat, že naše produkty budou v regálech vždy zářit už z dálky⭐️
Sledovat trh a naši konkurenci ?
Analyzovat a reportovat výsledky v Excelu ?

Co Vám můžeme nabídnout?
- Fixní mzdu až 40 000 Kč měsíčně, podle Vašich zkušeností + měsíční bonusy, díky kterým si můžete přijít až na dvojnásobek ?
- Služební auto i pro soukromé účely – budete se pohybovat v regionu cca do 1 hodiny od Brna ?.
Zaškolení pod vedením zkušených kolegů v nových kancelářích v Praze, nebo přímo v naší výrobě na Vysočině ?
- A další skvělé benefity!

Nového kolegu/kolegyni hledáme po dlouhé době, protože se náš bývalý člen rozhodl změnit oblast působení, a proto chceme najít někoho, kdo to s námi opět potáhne dlouhodobě. Pokud se k nám chceš přidat, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky

✅ min. středoškolské vzdělání s maturitou
✅ obchodní praxe v oblasti rychloobrátkového zboží (potraviny, nápoje...)
✅ řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
✅ uživatelská znalost MS Office

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek