Vložit inzerát

CLOUD SAP CONSULTANT | S/4 HANA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

- Poskytování odborného poradenství v rámci projektů SAP.

- Návrh, sestavení, testování a nasazení technických řešení SAP.

- Provádění uživatelského akceptačního testování (UAT).

- Řešení komplexních obchodních problémů v oblasti výrobního sektoru s využitím technologií SAP.

- Řízení pracovních toků a projektů k dosažení obchodních cílů a vysoké úrovně spokojenosti zákazníků.

- Identifikace konzultačních příležitostí a tvorba inovativních obchodních nabídek.

- Vývoj projektových strategií pro složité technické problémy klientů.

Požadavky

- Rozsáhlé zkušenosti se systémem SAP ERP, zejména s verzí Public Cloud.

- Znalost SAP S/4 HANA
- Technické dovednosti v oblasti Adobe LiveCycle Designer a konfigurace v SAP, včetně CDS, CBO a BADI.
Zkušenosti s integrací cloudových platforem (CPI).

- Vytváření dokumentace a testování pro koncové uživatele.
- Dovednosti v oblasti řízení změn, shromažďování dat a analytické dovednosti.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek