Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER JUNIOR/PROJEKTANT | STAVEBNICTVÍ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

PŘÍLEŽITOST PRO JUNIORNÍ UCHAZEČE!

Jste absolventem stavebního oboru a máte chuť sbírat zkušenosti?
Nebo se jen aktuálně porozhlížíte po nové pracovní příležitosti a táhne Vás to k projektovému řízení.

Od toho tu máme právě tuto juniorní pozici, kde se můžete postupem času dostat k zajímavým projektům.

Do našeho týmu, hledáme šikovné juniorní kolegy, kteří mají chuť se učit.

Tvým úkolem bude:
- Projektové řízení zakázek
- Zodpovědnost za efektivní a metodické vedení montážních týmů v realizaci
- Odpovědnost za zajištění materiálu ve spolupráci s logistikou
- Spoluúčast na zpracovávání projekční dokumentace
- Komunikace se zákazníky, účast na obchodních jednáních
- Řízení finančních nákladů projektu
- reporting vedení společnosti

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání, nejlépe oboru stavebnictví, není ale podmínkou
- Znalost technické dokumentace
- Angličtina – na úrovni písemné komunikace
- Časová flexibilita (kontrolní dny staveb)
- Základní znalost programu AutoCAD výhodou (nikoliv podmínkou)
- Aktivní a pozitivní přístup k práci, zodpovědnost a samostatnost
- Řidičský průkaz sk. B - k dispozici v terénu

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek