Vložit inzerát

IT ADMINISTRÁTOR | PRAHA | 55 - 85 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

- Správa virtualizovaných Linux serverů (AlmaLinux)
- Správa síťových prvků Cisco (switche, firewally)
- Spolupráce na interních projektech
- Monitoring a řešení chybových stavů
- Podpora firemních uživatelů a aplikační podpora

Požadavky

- Pokročilou znalost správy RedHat Linuxu nebo jeho variant
- Alespoň částecnou znalost správy VMware či podobného virtualizačního řešení
- Znalost anglického jazyka na úrovni čtení dokumentace a písemné komunikace

NICE TO HAVE:
- Zkušenost se správou Apache web serveru, Postfixu, PostgreSQL, LDAP, Cisco zařízení (ASA, Catalyst)
- Zkušenost se správou nástroje pro konfigurační management (Puppet, Ansible, ...)
- Zkušenost se psaním pomocných skriptů (shell případně Python)
- Zkušenost se správou kontejnerů (Podman, Docker, ...)
- Zkušenost se správou uživatelských stanic MacOS a Windows

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek