Vložit inzerát

INŽENÝR VÝROBY | NÁSTROJE | VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

České Budějovice (Jihočeský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Dynamicky se rozvíjející společnost vám přijde jako ohrané klišé? U nás je to realita!
Jestli máte zkušenosti se vstřikolisy (ideálně v automotive) a nedělá vám problém domluvit se alespoň jednodušeji v angličtině, můžete se o tom přesvědčit na vlastní kůži.
Na pozici VÝROBNÍHO INŽENÝRA vás bude čekat především:
- zlepšování výrobních procesů, toku materiálu, zařízení apod.
- dohled nad používáním nástrojů
- dohled nad vzorky a prototypy
- stanovení postupů pro údržbu a bezpečný provoz zařízení
- odpovědnost za nové zařízení a nástroje, komunikace s dodavateli
- provádění studií měření časů, stanovení norem
- udržování PFMEA
- návrhy na zlepšení produktivity, snížení nákladů apod.

Požadavky

- vzdělání technického zaměření
- schopnost domluvit se anglicky (není nutná perfektní znalost)
- zkušenosti s technologií vstřikování plastů a příslušnými nástroji

Místo pracoviště

Strakonice

Informace o pozici

  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek