Vložit inzerát

Obsluha balících strojů

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Místo výkonu práce: Karlovy Vary
Mzda: od 120 Kč/hodina
Směny: 3 směny (ranní, odpolední, noční)
Příplatky:

  • Za práci v noci

  • Za práci o víkendu

  • Za práci přesčas

Do našeho týmu hledáme spolehlivou osobu na pozici Obsluha balících strojů. Nabízíme stabilní práci v třísměnném provozu a motivační finanční ohodnocení včetně zajímavých příplatků.

Co u nás budete dělat:

  • Obsluha a základní údržba balících strojů

  • Kontrola kvality zabalených výrobků

  • Práce s výrobní dokumentací

  • Zajištění plynulého chodu balících linek

Co od vás očekáváme:

  • Spolehlivost a pečlivost

  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

  • Zkušenosti s obsluhou strojů výhodou, ale ne podmínkou (rádi vás zaučíme)

Co vám nabízíme:

  • Mzda cca 20.500 Kč

  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti

  • Hodinovou mzdu od 120 Kč/hod

  • Příplatky za noční směny, víkendy a přesčasy

  • Příjemné pracovní prostředí

Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte nás kontaktovat a pošlete svůj životopis na e-mail: karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 352 601 788.

Těšíme se na spolupráci!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží