Vložit inzerát

Junior Product Manager Elektronika

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi absolvent/ka vysoké školy a mluvíš plynně anglicky abys byl/a schopný/á komunikovat s čínskými dodavateli? Máš v sobě dravost a zároveň pečlivost?

Neváhej a získej skvělou příležitost učit se novým věcem na pozici Junior Product Manager!

Tvá náplň práce bude:
- obchodní/nákupní činnost s dodavateli v Číně (denní využití anglického jazyka)
- vyhledávání nových produktů v oblasti malé elektroniky
- kalkulace, monitoring a tvorba cen
- plánování zásob
- příprava pro prodej produktu spolu s grafickým oddělením
- Tvorba návodů, popisků, prodejních argumentů atp.
- práce s interním systémem - pečlivost je důležitá

Požadavky

- absolvent VŠ s chutí do nákupu/prodeje
- velmi dobrá znalost anglického jazyka je pro nás podmínkou
- několikrát zmiňovaná pečlivost a organizovanost, abys mohl svou práci vykonávat
- zájem o malou elektroniku - kamery, chytrá domácnost, telefony apod.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 35000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek