EMBEDDED DEVELOPER | functional safety | i absolventi vítáni

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti s embedded vývojem v C a hledáte novou výzvu? Láká vás oblast functional safety v automotive? Komunikace v angličtině není nejmenší překážkou?

V tom případě tu máme příležitost šitou vám na míru!

A pozor pozici je možné uzpůsobit i pro absolventy, kteří mají vystudovanou VŠ v oboru IT a mají zájem o embedded vývoj!

Do zahraniční společnosti - špičky ve výrobě mikrokontrolerů - hledáme šikovného kandidáta na pozici EMBEDDED DEVELOPER. Tento projekt je zaměřen na vývoj součástek pro oblast functional safety primárně pro automotive průmysl.

Jak bude vypadat pracovní náplň:
* návrh SW architektury pro mikrokontrolery v oblasti functional safety
* implementace SW
* návrh jednotlivých konceptů functional safety ve spolupráci s kolegy
* sběr a analýza požadavků od zákazníků
* poskytování podpory zákazníkům

Požadavky

* VŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo elektro
* zkušenost s embedded vývojem v C
* znalost práce s mikroprocesory
* zájem o oblast functional safety
* aktivní znalost angličtiny - schopnost dorozumět se v pracovním kolektivu

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek