Vložit inzerát

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ZASTOUPENÍ | SLOVENSKO | až 90 000 KČ

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte prokazatelnou zkušenost s vedením obchodního týmu ideálně v segmentu sanita/sprchové kouty/vany nebo příbuzné? Zvládnete rozvoj vztahů s novými zákazníky? Chcete se podílet na růstu a rozvoji v tomto regionu?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy hledáme VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO ZASTOUPENÍ na Slovensku!

Vaší náplní práce bude:
- vedení menšího obchodního týmu
- plánování, koordinace a zodpovědnost za obchodní aktivity v regionu
- akvizice nových zákazníků
- rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
- reporting vedení firmy

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
- zkušenost s vedením týmu obchodních zástupců
- ochota cestovat, (Bratislava/Prievidza) alespoň 3x týdně
- zkušenost v segmentu sanita/sprchové kouty/vany nebo příbuzné VÝHODOU

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek