Vložit inzerát

Strojní zámečník

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Nezáleží

Náplň práce

Lokalita: Chomutov
Mzda: od 30 000 Kč do 35 000 Kč
Typ úvazku: 3-směnný provoz
Benefity: Stravenky v hodnotě 140 Kč za každou odpracovanou směnu

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru mechanik, zámečník, opravář nebo podobném technickém směru

  • Zkušenosti z výrobní společnosti

  • Průkaz VZV (výhodou)

  • Svářečský průkaz (výhodou)

  • Další odbornosti jsou vítány

  • Ochota učit se novým věcem

  • Spolehlivost a flexibilita

Pracovní úkoly:

  • Montáž, seřizování, opravy a preventivní údržba výrobních zařízení

  • Aktivní řešení problémů se stroji

  • Odbornost v pneumatice a hydraulice (výhodou)

Pokud splňujete naše požadavky a máte zájem o stabilní zaměstnání v dynamické výrobní společnosti, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 352 601 788 / 720 986 689 a zašlete nám Váš životopis na email: karlovyvary@arwa.cz! Těšíme se na vaši žádost a budeme rádi, když se stanete součástí našeho týmu v Chomutově.

Připojte se k nám a pomozte nám dosáhnout úspěchů!

Místo pracoviště

Chomutov

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží