Vložit inzerát

AI DEVELOPER | NOVÉ PROJEKTY | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zběhlí v psaní skriptů v Pythonu a práci s nástroji souvisejícími s AI? Chcete se připojit ke zcela novému týmu zaměřenému na AI? Jste komunikativní člověk, který mluví česky i anglicky?

Právě pro našeho klienta hledáme někoho, kdo by se chtěl podílet na jejich zajímavých projektech.

Náplň práce:
Integrace technologií AI do vývoje softwarových produktů
Vývoj AI řešení pro zpracování dat z průmyslových provozů
Práce s velkým objemem dat
Skriptování v Pythonu

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání v IT nebo jiném relevatním oboru
Minimálně 2 roky komerční praxe s AI nástroji
AJ na komunikativní úrovni, ČJ na perfektní komunikativní úrovni
Znalost MS Azure intergace
Znalost Open AI API
Zkušenost se scriptováním v Pythonu
Ochota učit se novým technologiím

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek