Vložit inzerát

TEAM LEADER NÁKUPU - STŘÍBRSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Máš zkušenosti s vedením týmu? Rád buduješ vztahy s dodavateli a rád zajistíš, aby tok materiálu správně fungoval napříč firmou? Pokud ano, neváhej a pošli nám své CV na pozici:

TEAM LEADER NÁKUPU

Co Tě čeká:

* Náplní Vaší práce bude organizace týmu, kontrola svěřených materiálů, výpočet optimálního množství skladových zásob s ohledem na výrobní zakázky nebo požadavky výroby a zajištění objednávek
* Budete vyjednávat smluvní, cenové a obchodní podmínky u dodavatelů a následně kontrolovat jejich dodržování
* Při své práci budete úzce spolupracovat s jednotlivými odděleními napříč firmou
* Denně budete komunikovat s vnitrostátními i mezinárodními dodavateli a s nákupním oddělením v naší mateřské společnosti
Po zaučení se z vás stane Team Leader menšího týmu operativního nákupu.

Požadavky

- Víceletá praxi v oblasti nákupu, ideálně výrobní společnosti
- AJ nebo NJ na pokročilé úrovni B2 nutností
- Min. 2 roky praxe s vedením týmu
- Uživatelská znalost MS Office, SAP
- AJ nebo NJ na úrovni B2

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek