Vložit inzerát

MATERIAL MASTER DATA SPECIALIST

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro centrum sdílených služeb hledáme specilaistu, který bude skutečným master data guru a bude mí nastarost tvorbu a aktualizaci portfolia komponentů pro výrobu své společnosti.

Angličtina je pro Tebe hračka a máš technický a analytický backround?

Tak to to je job pro Tebe!

Co je úkolem na této pozici?
- správa klasifikačního portfóila komponentů (elektrické i mechanické) podle normy ECLASS
- příprava popisu daných komponentů a zavedení templatu do systému, spolu se všemi parametry, vizualizací
- rešerše v oblasti dat a kontrola dat pro spravné zařezení komponentů v systému
- komunikace s mezinárodním týmem

Požadavky

- VŠ - technického směru
- praxe s EXCELEM
- praxe s ERP systémy
- precizní přístup a dobrý organizační smysl
- anglický jazyk na úrovni min. B2 (budeš pracovat v mezinárodním týmu)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek