Vložit inzerát

MONTÉR TRUBEK 1 směna

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme manuálně nadané pracovníky do Hranic na výpomoc s montážemi plastových trubek.

Jedná se o vykrytí výkyvu ve výrobě, jedná se o výpomoc do podzimu. Bude záležet i na domluvě s Vámi.Podle toho jak můžete. Šikovní pracovníci mají možnost u nás setrvat dlouhodobě.

Co budete dělat?
Řezat a montovat hlavně plastové trubky, montovat na ně koncovky.
Práce není složitá, jen to chce mít ošikovné ruce a umět trochu pracovat s ručním nářadím (pilka, šroubovák apod.)
Jedná se o ranní směny 6-14,15 hod. Směna je pevně daná (přesčasy však lze).
Nástup na HPP nebo i brigádně DPČ co nejdříve. Brigáda na méně jak měsíc nemá smysl.

Vhodné i pro studenty jako letní brigáda.

Požadavky

- manuální zručnost
- umět pracovat podle průvodky/nákresu
- spolehlivost
- fyzička

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek