Vložit inzerát

PROJEKTANT | POZEMNÍ STAVBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného projektanta s praxí v oboru pozemního stavitelství, který by se přidal do našeho týmu a měl na starosti návrh a realizaci luxusních rodinných domů a staveb občanské výstavby.

Náplň práce:
Projektování luxusních rodinných domů a staveb občanské výstavby
- Práce na architektonicky i staticky náročných projektech

- Dozorování výstavby vlastních projektů

- Samostatné vedení zakázek a subdodavatelů

- Pravidelné schůzky s klienty

- Úzká spolupráce s architekty a realizačním týmem firmy

Požadavky

- Vzdělání: VŠ v oboru pozemního stavitelství nebo architektury
- Zkušenosti: Min. 5 let na pozici samostatného projektanta pozemních staveb

- Autorizace: Výhodou, nikoli podmínkou

- Znalosti softwaru: Znalost ArchiCADu je výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek