Vložit inzerát

LEAN ENGINEER

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost s plánováním výroby, s plánováním kde jaký stroj/strojní sestava může stát, aby efektivně fungovala celá výroba?

Tak čti dál!

Jakou praxi bys měl/a mít, aby ti šla práce lépe od ruky? Co by bylo tvým úkolem?

- tvorba analýz pro zlepšení, aby bylo dosaženo optimalizace a automatizace výrobního procesu
- tvorba návrhu rozložení výrobní linky a ostatních zařízení pro maximální efektivitu práce
- analýzy toku materiálu, vytváření projektových plánů, případně kalkulace nákladů na změny technologií a návratnosti investic
- krátkodobé a dlouhodobé plánování výrobní kapacity
- analýzy lidské pracovní zátěže a analýza provozních nákladů
- mít zodpovědnost za neustálé zlepšování výrobních procesů
- komunikace s dodavateli strojního vybavení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
- Výhodou zkušenosti na podobné pozici jako Lean specialista, plánovač výroby, technický manažer pro plánovaní chodu výrobní linky
- Komunikativní angličtina na úrovni B1

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek