Vložit inzerát

AOI ENGINEER | OPTIKA | TESTOVÁNÍ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme do týmu inženýra na optickou inspekci!

S novými projety souvisí i potřeba dalších členů do všech týmů a proto hledáme právě tebe. Někoho se zkušenostmi v oblasti elektrovýroby, zkušenosti s optickou inspekcí.

Daná výroba kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. V současné době rozjídí nový projekt a to výrobu desky plošných spojů.

Tak nečekej a pošli CV, pokud se chceš dozvědět více infa :)

Co bude tvůj denní chléb?
- tvorba nových testovacích a kontrolních programů pro optickou inspekci.
- optimalizace programu ve kterém testování probíhá
- tvoba příslušené dokumentace - jako různýc návod, stanovování norem
- s posbíraných dát uděláš nějaký report, respektivě výcuc pro své kolegy
- budeš mít nastarost údržbu svého zařízení, ale s tím ti pomůže skvělá parta techniků, kteří ti budou k ruce

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- nějaká praxe v rámcii optické inspekce je potřebná
- praxe v Pemtron Saturn (SPI) a zkušenosti s IPC-A-610 je fakt výhoda
- nějaká orientace s SMT a PCA procesu je také výhoda
- zkušenost s XRay (Yxlon) je taky dobrý mít
- angličtinu mít alespoň na komunikativní úrovni B1

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek