Vložit inzerát

Shift leader | 60 000 KČ | 13. A 14. PLAT

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte práci mistra výroby? Máte zkušenosti z obdobné pozice? Ovládáte nástroje štíhlé výroby?
- Organizace výroby a dohled nad výrobním procesem
- Dodržování krátkodobých i dlouhodobých plánů výroby
- Dodržování technických norem, kvality, PO a BOZP, 5S, pořádku
- Řešení technických problémů a závad v těsné součinnosti s oddělením údržby
- Zaškolení a adaptace nových zaměstnanců
- Plánování dovolených, propustek, evidence měsíční docházky
- Měsíční a roční hodnocení podřízených zaměstnanců
- Úzká spolupráce s ostatními směnovými mistry a odděleními společnosti (údržba, kvalita, logisitka, vedení společnosti)

Požadavky

- Min. SOU technického směru
- Zušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti
- Uživatelskou znalost PC (MS Office)
- Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- Přirozená autorita a schopnost rychlého rozhodování
- Ochota pracovat na 3 směny

Místo pracoviště

Chotěboř

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 53000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek