Vložit inzerát

IT SECURITY SPECIALIST | PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Provádění hodnocení zranitelnosti a penetračních testů k odhalení potenciálních bezpečnostních slabin
Sledování a analýza bezpečnostních incidentů a poskytování doporučení pro prevenci budoucích hrozeb
Analýza a monitorování bezpečnostních logů za účelem identifikace podezřelé aktivity a následné reakce
Správa a údržba bezpečnostních systémů, jako jsou firewally, systémy detekce a prevence narušení či ochrany před malwarem
Řešení bezpečnostních incidentů a případných průniků do systému.
Zajištění souladu s regulačními normami a osvědčenými postupy v oblasti IT bezpečnosti.
Spolupráce s interními týmy na návrh a implementaci bezpečných síťových řešení a systémových architektur
Spolupráce s IT oddělením na zabezpečení nových systémů a aplik

Požadavky

Prokazatelné zkušenosti v roli IT bezpečnostního specialisty nebo období
Znalost bezpečnostních standardů a rámů, jako například ISO 27001 nebo N
Zkušenosti s nástroji pro správu bezpečnostních informací a událostí (SIEM) a systémy pro správu
Důkladná znalost síťových protokolů, firewallů a systémů pro detekci a prevenci narušení
Schopnost analyzovat složité bezpečnostní problémy a efektivně je řešit.
PROTI
Certifikace jako CISSP, CISM nebo CEH jsou výhodou.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek