Vložit inzerát

INTERNÍ SAP KONZULTANT (FI/AM) | PRAHA | 85 - 100 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

- Správa a rozvoj modulů FI, AM systému SAP
- Analyzování incidentů ve stávajícím ERP systému
- Řešení chyb v přenosech dat mezi SAP a ostatními systémy
- Poskytování součinnosti na interních projektech a zajištění dodávek ve svěřených modulech
- Práce na projektu přechodu na S/4 HANA - příprava testovacích scénářů , příprava migrace dat, podpora uživatelů při testování, zodpovědnost za přebírané technické řešení svěřených modulů - dohled nad implementací
- Optimalizace a standardizace stávajícího řešení
- Drobné zákaznické úpravy pro zlepšování uživatelského komfortu
- Analýza požadavků , tvorba technického návrhu a následná implementace
- Detailní zadání pro programátory
- Správa technické dokumentace a báze znalostí podporovaných služeb
- Školení uživatelů a tvorba školících materiálů

Požadavky

- Předchozí zkušenosti se SAP moduly FI, AM ( minimálně 5 let)
- Dobré technické znalosti komplexních nastavení SAP
- Znalosti finančního účetnictví
- Nutná orientace ve zdrojovém kódu ABAP, debug programu
- Nutná znalost definice datových objektů
- Schopnost jednoduchých programových úprav výhodou
- Vynikající analytické schopnosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 85000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek