Vložit inzerát

Marketing specialist

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pozice: Marketing Specialist – předešlá zkušenost nutná.

Nástup co nejdříve, možnost HO - office je blízko centra, HPP na dobu neurčitou.

Do našeho týmu hledám talentovaného markeťáka, který dokáže efektivně převést obchodní strategii na marketingové aktivity s cílem získat nové zákazníky.

Tvé hlavní aktivity:
- Organizace marketingových akcí (semináře, webináře) a vyhodnocení jejich úspěšnosti.
- Plánování a realizace e-mailových kampaní, včetně kvartálního newsletteru a analýzy výsledků.
- Správa a aktualizace webu www.ixtent.com, aby byl aktuální a atraktivní.
- Správa sociálních médií (LinkedIn, Facebook), tvorba obsahu a interakce s publikem.
- Vytváření marketingových materiálů (vizitky, prezentace).

Požadavky

- Min. 3 roky praxe v marketingu, ideálně v IT.
- Rodilý mluvčí češtiny/slovenštiny, angličtina min. B2.
- Proaktivní přístup a orientace na výsledek.
- Pozitivní myšlení a smysl pro humor.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 58000 CZK do 62000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek