Vložit inzerát

VÝPOČTÁŘ/KA- absolventi FEL vítáni

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi absolventem/absolventka ideálně elektrotechnické fakulty, kterého baví výpočty, elektrotechnika a spolupráce s kolegy?

Pokud hledáš stabilní zaměstnání, kde budeš spolupracovat s kolegy z konstrukce a obchodního oddělení, pro které budeš zpracovávat výpočty, které jsou jako vstupní parametr pro zakázky, tak neváhej a pošli životopis!

Jako VÝPOČTÁŘ budeš:
- navrhování elektromagnetických parametrů
- tvorba návrhů a podkladů
- zpracování výpočtů - zejména výpočty chlazení
- tvorba podkladů pro nabídky
- spolupráce s kolegy napříč společností
- konzultace se zadavateli

Požadavky

- VŠ elektotechnická aplikované vědy
- Znalost teorie polí a fyziky (znalost problematiky el. polí a zkoušek slaboproudých/silnoproudých strojů).
- komuniktivní znalost angličtiny - min. B1
- chuť učit se novým věcem

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek