Vložit inzerát

SPECIALISTA PŘEDSÉRIOVÉ KVALITY | VELKÁ BÍTEŠ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Rádi bychom do týmu přivítali Inženýra kvality do předsériové výroby. Čekají Vás zajímavé výzvy v oblasti vývoje a zlepšování procesů. Chcete aktivně ovlivňovat kvalitu produktů ještě před jejich uvedením do sériové výroby?

* Spolupráce s PM, AV APQP a zákazníkem na klíčových bodech vývoje a změn.
* Posuzování návrhů designu a DVP testů.
* Tvorba a aktualizace vývojové dokumentace (P-PFMEA, Plán řízení, kontrolní plán, atd.).
* Zadání a vyhodnocení měřicích přípravků (kalibrace, MSA).
* Organizace a validace měření a testů (DVP) s týmem APQP.
* Stanovení parametrů pro modifikace a vzorkování.
* Hodnocení způsobilosti procesu a měřicích systémů.
* Řešení reklamací před výrobou.
* Zadávání dat do portálů IMDS.

Požadavky

* Technické vzdělání
* Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
* Komunikativní angličtina - denní využití
* IMES, XPPS, metodika 6S
* Znalosti z automobilového průmyslu

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 57000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek