Vložit inzerát

INŽENÝR | automatická optická inspekce

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Přidej se do našeho týmu jako AOI inženýr!

Náplň Vaší práce bude:
- tvorba nových testovacích a kontrolních programů pro AOI
- sestavování příslušných systémových dokumentů, návodů a stanovování norem
- optimalizace programu pro neustálé snižování počtu neúspěšných testů a neshod
- pravidelná údržba zařízení, odstraňování poruch a specifikace pro nákup náhradních dílů
- sběr a třídění dat při zkušební výrobě nových modelů
- neustálé zefektivňování testovacích metod
- školení operátorů na výrobní lince a technického personálu

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni
- praxe v Pemtron Saturn (SPI)/ Pemtron 3D AOI/SPI
- zkušenost s IPC-A-610 a XRay (Yxlon).
- základní znalost SMT a PCA procesu

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek