Vložit inzerát

Sales Representative | Business developement

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti z obchodu a rád si organizuješ svůj diář sám? Máme pro tebe samostatnou pozici, kde budeš pánem svého času a budeš se podílet na rozvoji nové pobočky v ČR!

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Representative/Business developer

Co tě na pozici čeká:
- Budování značky na trhu
- Navazování nových obchodních vztahů
- Analýza trhu
- pravidelná návštěva obchodních partnerů
- Monitorování výkonnosti prodeje a distribuce, zejména u nových produktů
- Příprava obchodních zpráv v CRM
- Kooperace se zahraniční centrálou a kolegy

Požadavky

- Znalost kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
- Zkušenost s prodejem těchto konstrukcí
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Polština výhodou
- Velmi dobré organizační dovednosti
- Samostatnost
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek