Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR| ROČNÍ PRÉMIE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste PLC programátor a rádi byste pracovali na VELKÝCH projektech? Nevadí Vám cestováni za zákazníky i do ZAHRANIČÍ a umíte komunikovat v ANGLIČTINĚ? Pokud jste odpověděli na všechny otázky kladně máme pro Vás ATRAKTIVNÍ nabídku!

Co budete dělat:
* tvorba projektové dokumentace
* návrh vhodného sw pro průmyslové řídící systémy
* realizace jednoúčelových strojů a výrobních zařízení
* oživovat a uvádět do provozu stroje a technologie
* práce na zajímavých a velkých projektech
* cestování za zákazníky

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo automatizační techniky
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Znalost NJ výhodou
* vyhlášku č.50, §6 nebo odborné způsobilosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb
* programovat PLC (Siemens)
* být aktivní řidič a mít řidičský průkaz skupiny B
* praxe na obdobné pozici výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek