Vložit inzerát

ARCHITECT CYBER SECURITY | až 120 000 Kč

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi expert v oblasti cyber security a chceš se dále vzdělávat?

Pro inovativní českou společnost, která vyvíjí radarové systémy pro letecký průmysl, hledáme člověka na pozici ARCHITECT CYBER SECURITY!

Co bude obnášet pracovní náplň?

* návrh architektury, koncepce, vývoj, následná aplikace a integrace prvků a opatření cyber security v rámci produktů a projektů na základě definovaných požadavků
* revize systémového designu z pohledu cyber security
* účast na vývojovém a dodávkovém procesu, kooperace s oddělením vývoje
* posuzování efektivity stávajících procesů a postupů a identifikace inovací
* tvorba dokumentace
* prezentace a obhajoba výstupů
* účast na řešení cyber security v rámci interního prostředí

Požadavky

* praxe v oblasti cyber security ideálně v leteckém průmyslu
* znalost technické stránky problematiky (silný IT background)
* angličtina na komunikativní úrovni - zahraniční projekty

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek