Vložit inzerát

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER | 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Vyznáte se ve výrobě a v její automatizaci? Vášnivě sledujete nové technologie týkající se výroby a údržby? Jste duší obchodník a nezaleknete se složitějšího produktu?

Pro velmi významného hráče na trhu v oblasti technologií, výroby a automatizace, nyní hledáme Business Development Managera pro projekty týkající se údržby ve výrobě.

Jaká je náplň práce na této pozici?
* Sbírání informací o zákaznících, trhu, konkurenci ohledně přiděleného portfolia v České republice
* Identifikace a výběr vhodných zákazníků, identifikace obchodních příležitostí na základě průzkumu trhu
* Výběr vhodného přístupu komunikace s managementem zákazníka, jejich návštěva a rozvoj obchodního potenciálu a řízení obchodu do jeho uzavření
* Rozšiřování a optimalizace dlouhodobých zákaznických vztahů se stávajícími zákazníky
* Příprava obsahu nabídky a jednání se zákazníky
* Podpora objednávek/smluv (v případě potřeby) během mobilizační fáze, implementační fáze a provozní fáze
* Analýza trhů, zákazníků a konkurentů a identifikace trendů a vývoje
* Příprava pravidelných zpráv o provedých činnostech

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* Dobrá orientace v automatizované výrobě a v její údržbě
* Zkušenosti v oblasti technického obchodu
* Angličtina na pokročilé úrovni (C1)
* Silné komunikační a prezentační dovednosti
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 90000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek