Vložit inzerát

ÚČETNÍ | JUNIOR I SENIOR | MOŽNÝ KRATŠÍ ÚVAZEK

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do středně velké firmy na Českobudějovicku hledáme nového člověka na pozici ÚČETNÍ! Může se jednat jak o juniora/absolventa, tak o člověka, který si už pár zkušenosti z této oblasti táhne.

Bližší informace k náplni práce:
- Vedení podvojného účetnictví v systému Pohoda
- Evidence faktur vydaných i přijatých
- Kontrola objednávek
- Řešení pohledávek
- Účtování pojištění a pojistných událostí
- Spolupráce s obchodním nebo garančním oddělením

Detaily se dozvíte, pokud zareagujete přímo na tento inzerát, případně zavoláte (720 748 828) nebo napíšete (jan.laluch@grafton.cz).

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- AJ výhodou, nikoliv podmínkou (stačí pasivně pro mailovou komunikaci)
- Praxe v účetnictví velkou výhodou, nikoliv podmínkou
- Dobrá znalost Excelu (kontingenční tabulky)
- Chuť se učit a zdokonalovat

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek