Vložit inzerát

VÝVOJOVÝ INŽENÝR | AUTOMOTIVE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta zabývající se vývojem a konstrukcí v automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA. Budeš spolupracovat na projektech pro známé značky jako BMW, Porsche a Audi.

Co bude náplní tvojí práce?

- jsi součástí projektu od samotného vývoje až po sériovou produkci
- podílíš se na řešení komplexních projektů pod dohledem zkušených kolegů
- jsi hlavním komunikačním článkem všech technologických oddělení
- jsi v přímém kontaktu s vývojem, výrobními závody a externími dodavateli
- budeš absolvovat služební cesty (v rámci ČR, později i do zahraničí)

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Znalost některého z 2D/3D konstrukčních programů
- znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- Ochota cestovat po EU
- Komunikativnost a flexibilita
- Zkušenosti z Automotive výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek