Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxiS VEDENÍM VÝROBY? Pokud k tomu všemu ještě hovoříte plynule německy nebo anglicky, velmi rádi se s Vámi setkáme a probereme možnosti spolupráce na pozici vedoucího úseku.

Náplň práce:
-Zajišťuje realizaci plánu výroby
-Zajišťuje zavádění nových, změněných nebo přestěhovaných výrobních procesů
-Plánování personálu
-Provádí pravidelné porady s pracovníky
-Provádí pravidelné hodnocení výrobních odchylek v realizaci cílů a plánů (KVP)
-Vede a řídí přidělené projekty

Požadavky

-SŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
-Německý nebo anglický jazyk - min B1
-PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
-Minimálně 2 roky praxe a zkušenost z výkonu na obdobné pozici v Automotive
-Praxe z procesu výroby PCBA velkou výhodou
-Schopnost systematické práce a samostatného rozhodování
-Časová flexibilita, řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek