Vložit inzerát

Inženýr zákaznické kvality

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Preferujete přímý kontakt se zákazníkem a kvalita je Váš denní chleba?

Je pro Vás podstatné, aby byly ve společnosti pevně stanovené procesy?

Máme pro Vás novou příležitost pro top zahraniční zákazníky!

Co Vás na pozici čeká za hlavní úkoly?
- Řízení akčních plánů kvality
- Správa a sledování všech KPI zákazníků včetně nastavení a implementace akčních plánů
- Podpora a účast na P-FMEA
- Správa reklamací zákazníků
- Příprava 8D reportů
- Vedení porad při řešení problémů

Požadavky

- Zkušenost na obdobné pracovní pozici ve výrobní společnosti (automotive)
- Pokročilá znalost anglického jazyk, případně německého jazyk (v kombinaci se znalostí AJ alespoň na úrovni B1 pro interní komunikaci)
- Znalosti a praktické zkušenosti s nástroji a metodami jako P-FMEA, PPAP a 8D
- Schopnost řešit problémy
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz kat. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek