Vložit inzerát

SITE ENGINEER | až 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Rádi cestujete (ČR i zahraničí)?
Domluvíte se anglicky slovem i písmem?
Máte strojní nebo elektro vzdělání?
Pak hledám právě Vás!

- zodpovědnost za realizaci zakázek u koncových zákazníků, a to převážně v zahraničí (cesty do zahraničí se plánují dlouho dopředu, Evropa, Asie,..)
- jedná se o supervize montáží a uvádění do provozu linek v oblasti dopravy a dávkování alternativních paliv
- supervize, řízení a koordinace montáží a uvádění do provozu technologických celků i jednotlivých zařízení
- analýzy stavu již nainstalovaných zařízení u zákazníků
- jednání se zákazníky i subdodavateli
- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti – Project management, výzkum a - vývoj, výroba (při optimalizaci produktů a služeb)
- reporting pro vedení společnosti

Požadavky

- VŠ/SŠ strojní nebo elektro
- předchozí zkušenosti ve strojírenství nebo stavebnictví vítány
- schopnost zodpovědného a samostatného rozhodování
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem, min. úroveň B2)
- znalost CAD, MS Office
- ochota cestovat v ČR i zahraničí (cca 50 - 70% pracovního času na cestách)
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek