Vložit inzerát

PROJEKTANT (STROJAŘ) | až 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste strojní inženýr?
Máte zkušenosti s vedením projektů?
Domluvíte se anglicky?
Pak hledám právě Vás!

- na této pozici budete mít na starosti zajištění projektu ve všech jeho fázích z odborného technického hlediska
-zajištění projektů dodávek jednotlivých zařízení i složitých technologických linek koncovému zákazníkovi
-plánování, koordinace a řízení projektů z technického hlediska ve všech jeho fázích
-spolupráce s ostatními odděleními společnosti (vedení projektů, sales, vývoj, konstrukce, výroba)
-návrh technických řešení zakázek, kontrola a komplementace technické dokumentace
-monitoring časového a finančního průběhu projektů, závěrečné vyhodnocení
-komunikace technických detailů se zákazníky
-analýza a zlepšování procesů, zvyšování kvality výrobků i služeb

Požadavky

- VŠ nebo SŠ technického směru (strojní)
- praxi v projektování technologických celků
- znalost čtení a úprav technických výkresů
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- aktivní znalost anglického jazyka
- znalost AutoCAD, SolidWorks a MS Office
- ochotu cestovat po ČR i zahraničí – krátkodobé služební cesty
- řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek