Vložit inzerát

KEY ACCOUNT MANAGER | Zdravotnické a laboratorní materiály

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s prací v laboratoři či s laboratorními materiály? Jste komunikativní a nedělá Vám problém práce v terénu?

Pokud jste si odpověděli ano, tak čtěte dál!

Pro našeho klienta zabývajícího se distribucí zdravotnických materiálů právě teď hledáme obchodního manažera pro laboratorní a zdravotnické materiály.

Co práce na této pozici obnáší?
* Péče o stávající klientelu – nemocnice, laboratoře, zdravotnická zařízení
* Zpracovávání poptávek, tvorba nabídek
* Návštěvy klientů, práce převážně v terénu
* Pravidelné reportování činnosti a dat od svěřených zákazníků
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí (spíše okrajově)
* Implementace nových produktů
* Odpovědnost za obchodní výsledky

Požadavky

* VŠ nebo SŠ vzdělání se zaměřením na zdravotnictví nebo laboratoře
* Praxe v nemocnici, laboratoři či v obchodní firmě na obdobné pozici
* Výborné komunikační dovednosti
* Samostatnost a spolehlivost
* Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními klienty)
* ŘP sk. B.
* MS Office vč. Excel

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek