Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZÁPADNÍ ČECHY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi ostřílený obchoďák, jehož srdce bije pro obchod? Jsi průbojný, zvyklý dělat nové akvizice a plánovat si hodně schůzek? Jsi schopný vyjednávač?

Pro významnou zahraniční společnost hledáme dynamického člověka na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE z plzeňského kraje. Služba, kterou budeš nabízet, je z odvětví finančnictví a leasingu.

Co bude tvým úkolem?

- Aktivní akviziční činnost spojená s vyhledáváním nových partnerů
- Poskytování podpory stávajícím partnerům v regionu
- Příprava finanční kalkulace
- Aktivní vyhledávání společností, kterým lze nabídnout finanční služby jejich investic
- Administrativní činnost

Požadavky

- praxe na obchodní pozici minimálně dva roky
- znalost zejména českého trhu
- zkušenost s obchodní činností B2B
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- schopnost samostatné organizace práce
- řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek