Vložit inzerát

IT BUSINESS ANALYTIK | VHODNÉ PRO STUDENTY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Společnost Grafton hledá novou posilu do svého interního IT týmu na zkrácený úvazek.

Jsi student/-ka VŠ, hledáš dlouhodobou brigádu a business analýza je přesně ta cesta, kterou se chceš po studiích vydat?

Hlavní zodpovědnosti:
- sběr byznys požadavků a jejich transformace do technické roviny
- tvorba funkční specifikace – případy užití, návrh uživatelského rozhraní, návrh datového modelu, návrh aplikačních rozhraní
- podpora a rozvoj interních systémů v rámci regionu střední Evropy – řešení incidentů, změnových požadavků a servisních požadavků
- účast na mezinárodních projektech ve spolupráci s mateřskou společností Gi Group
- tvorba testovacích scénářů a testování
- školení uživatelů a tvorba uživatelských příruček
- možnost podílet se na řízení projektů

Spolupráce na DPP/DPČ
Pracovní úvazek: 20-30hodin týdně, dle tvých možností

Požadavky

Požadované znalosti:
- předchozí zkušenost s IT byznys analýzou alespoň v rámci brigád nebo zajímavých školních projektů
- student/-ka vysokoškolské vzdělání technického zaměření
- anglický jazyk na úrovni B2 (budeš pracovat v mezinárodním prostředí)
- analytické myšlení
- komunikativnost
- znalost modelovacích nástrojů – Enterprise Architect, Microsoft Visio VÝHODOU
- znalost modelovacích jazyků UML a BPMN VÝHODOU
- znalost jazyka SQL VÝHODOU

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 200 CZK do 250 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek