Vložit inzerát

IT BUSINESS ANALYTIK | až 60 000Kč | KVARTÁLNÍ BONUSY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Společnost Grafton hledá novou posilu do svého interního IT týmu.

Hlavní zodpovědnosti:
- sběr byznys požadavků a jejich transformace do technické roviny
- tvorba funkční specifikace – případy užití, návrh uživatelského rozhraní, návrh datového modelu, návrh aplikačních rozhraní
- podpora a rozvoj interních systémů v rámci regionu střední Evropy – řešení incidentů, změnových požadavků a servisních požadavků
- účast na mezinárodních projektech ve spolupráci s mateřskou společností Gi Group
- tvorba testovacích scénářů a testování
- školení uživatelů a tvorba uživatelských příruček
- možnost podílet se na řízení projektů.

Požadavky

Požadované znalosti:
- předchozí zkušenost s IT byznys analýzou alespoň 1 rok
- vysokoškolské vzdělání technického zaměření
- anglický jazyk na úrovni B2 (budete pracovat v mezinárodním prostředí)
- analytické myšlení – schopnost identifikovat problém, rozpadnout ho na dílčí celky a navrhnout efektivní řešení
- komunikativnost – schopnost efektivně komunikovat se zástupci byznysu i IT a fungovat jako rozhraní, které oba světy propojí
- znalost modelovacích nástrojů – Enterprise Architect, Microsoft Visio VÝHODOU
- znalost modelovacích jazyků UML a BPMN VÝHODOU
- znalost jazyka SQL VÝHODOU
- samostatnost a ochota převzít odpovědnost za přiřazené úkoly

Výhodou:
- předchozí zkušenost se systémy typu ATS (Applicant Tracking System) nebo CRM
- znalost systému JIRA
- zkušenost s návrhem aplikačních rozhraní.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek