Vložit inzerát

L2/L3 PODPORA | SPRÁVCE APLIKACÍ - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Náplní práce bude:
- Zajišťování chodu a správy aplikací (L2 support)
- Analýza, řešení požadavku na úrovni L2
- Součinnost s týmy L1, L3 při řešení incidentů a CR
- Komunikace a součinnost s externími dodavateli
- Nasazování nových verzí aplikací na produkční/testovací prostředí
- QA nad výstupem testování aplikací před nasazením do produkčního prostředí jako kontroly výstupu vývojového teamu

To vše pod zkušeným mentorem!!
Spolupráce na DPP/DPČ
Pracovní úvazek: 20-30hodin týdně, dle tvých možností

Požadavky

- Aktivní znalost angličtiny písemně i ústně B2+
- Student/-ka VŠ vzdělání technického směru
- Proaktivní přistup k řešení problémů
- Praxe na obdobné pozici alespoň v rámci brigád nebo zajímavých školních projektů
- Zkušenosti s programováním a SQL jazykem výhodou, nikoliv podmínkou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 200 CZK do 250 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek