Vložit inzerát

PROJECT MANAGER | informační systém | 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi s vedením projektů v oblasti IT? Jsi komunikativní? Baví tě výzvy a realizace nových nápadů?

Do společnosti, která je průkopníkem v oblasti vývoje podnikových informačních systémů, hledáme člověka na pozici PROJECT MANAGER pro zbrusu nový projekt. Vývoj unikátní cloudové platformy, která propojuje integrační nástroje s IS, přechází do své další fáze a ty můžeš být u toho!

Co tě čeká?

* samostatné vedení a koordinace interních projektů týkající se integrace IS s dodavateli
* plánování externích a interních zdrojů
* zodpovědnost za dodržení časových milníků
* jednání s partnerskými organizacemi
* vedení a koordinace mezinárodních týmů

Požadavky

* praxe s vedením nebo koordinace projektů v oblasti IT a vývoje IS
* úroveň angličtiny pro občasnou komunikaci s klienty
* znalosti v oblasti business analýz a datových modelů výhodou
* samostatnost a zodpovědnost
* řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek