Vložit inzerát

HR MANAGER | 65 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného mezinárodního klienta v oblasti turismu hledáme kandidáta na pozici HR manažera.

Nebojíte se výzev? Chcete být u zrodu nové pobočky společnosti potažmo HR oddělení a chcete budovat svůj tým? Hovoříte plynně anglicky? Máte zkušenosti s širokou škálou činností v rámci lidských zdrojů?

Pokud jsou vaše odpovědi převážně ano, hledáme právě Vás!

Co bude Vaší náplní práce:
- recruitment včetně veškerých aktivit (inzerce, kampaně, spolupráce s agenturami)
- interní komunikace
- správa benefitů
- příprava a distribuce smluv a ostatních pracovně právních dokumentů
- školení a rozvoj zaměstnanců
- ostatní aktivity spadající pod HR oddělení

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení
Plat: 65 000 Kč
Lokalita: Centrum

Požadavky

- Plynulá angličtina - komunikace se zahraničním vedením a kolegy
- zkušenosti z pozice HR manažera či HR generalisty
- strategické myšlení
- výborné komunikační dovednosti a soft skills

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj
  • Plat: Od 65000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek