Vložit inzerát

OBCHODNÍ MANAŽER

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Umíš skvěle komunikovat a to i v Angličtině? Jsi orientovaný na výsledek a baví tě akvizice?
Chceš se stát klíčovou osobou naší společnosti?

Ano?

Tak právě pro tebe tu máme pozici: OBCHODNÍ MANAŽER

- Tvým hlavním úkolem bude získávat zakázky především od nových zákazníků jak na českém, tak i mezinárodním trhu.
- Budeš připravovat obchodní nabídky, jejich prezentaci, vyjednávání podmínek a přípravu smluv
- Povedeš obchodních jednání v milionových obratech
-Budeš se podílet na tvorbě obchodní strategie a cenové politiky
- A spolupracovat při interní koordinaci nových projektů.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Praxe min. 2 rok na podobné pozici (ve výrobní/strojírenské firmě výhodou)
- AJ aktivní používání - úroveň min. B2 (budeš používat v komuikaci s vedením společnosti)
- umění budovat, udržovat a rozvíjet obchodní vztahy
- výborné komunikační schopnostmi v českém a anglickém jazyce
- zapálený přístup k práci a smysl pro týmovou spolupráci
- dovednosti a znalosti projektového řízení výhodou

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 60000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek