Vložit inzerát

MARKETING | JUNIOR

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do technicky orientované firmy ve Zlínském kraji hledáme zapáleného člověka, kterého baví marketing, umí dobře anglicky a dokáže pracovat s daty!

Troufneš si na to?

Co bude náplní Tvé práce:

Budeš stěžejní podporou pro náš prodejní tým. Dostaneš se k analýzám trhu, mapování konkurence a plánování marketingové strategie.
Budeš taky trochu influencer - správa našich sociálních sítí, digitální marketing, PPC kampaně apod.
Dále tě také pustíme k vyhodnocování budgetů, forecastů a reportů.

Veškeré zaučení bude probíhat prostřednictvím kolegů v zahraničí, takže Tě jen tak do vody nehodíme.

Požadavky

Jaký by měl být ideální kandidát:
- mít alespoň SŠ vzdělání
- mít předchozí zkušenost na obchodním či marketingovém oddělení (alespoň z brigády/praxe)
- mít přehled o moderních formách marketingu (digitální marketing, PPC, ...)
- mluvit výborně anglicky
- disponovat komunikačními a analytickými dovednostmi

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek