Vložit inzerát

ACCOUNTS PAYABLE TEAM LEADER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost v AP z mezinárodního prostředí? Již jste v minulosti vedli tým kolegů?
Rádi byste využili svoje jazykové dovednosti?

Neváhejte mne kontaktovat!

Náplň práce:

- Vedení týmu účetních
- Asistence při školení a profesního vzdělávání týmu
- Komunikace a podpora týmu
- Coaching a mentoring
- Podílení se na vylepšení procesů
- Spolupráce s auditory, celkový controlling
- Příprava různých projektů
- Práce na AP reportech a účetních závěrkách

Požadavky

- Předchozí zkušenost v účetnictví alespoň 3 roky (Accounts Payable oddělení - ideálně)
- Zkušenost s vedením lidí cca. 1 rok
- Znalost anglického jazyka (min. B2), znalost němčiny je VELKOU výhodou
- Pokročilá znalost MS Office, ideálně i SAP
- Komunikativní člověk s proaktivním přístupem k práci
- Leader zaměřený na plnění cílů, ale i na motivaci a podporu svého týmu
- Vhodná je i předchozí zkušenost v project managementu.

Moc se těším na Vaše cv: andrea.soukupova@grafton.cz.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 55000 CZK do 62000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek