Vložit inzerát

ENGINEER - OBRÁBĚNÍ | atraktivní mzda

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Indukční kalení, nitridace, cementace - nejsou to pro Vás cizí slova? Zvládnete je i v angličtině?

Pak tu pro Vás máme práci!

Do výrobního závodu nadnárodní společnosti v Brně hledáme inženýra, který se bude podílet na rozvoji obráběcích procesů.

Náplň práce:
- podpora vývoje produktových procesů
- definování skupinových standardů metod měření
- vedení plánu vývoje bezkontaktních řízení
- definování požadavků na geometrickou a povrchovou integritu
- spolupráce napříč odděleními

Požadavky

- zkušenosti na pozici strojního inženýra
- znalosti v oblasti obrábění
- AJ na profesionální úrovni - zkušenost z mezinárodního prostředí
- znalost metrologie, ISO GPS, geometrie, integrity pohybu
- schopnost vést lidi
- prioritizace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek