Vložit inzerát

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK | HOME OFFICE

Plzeň (Plzeňský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Máš kapacitu 30 - 50 hodin měsíčně pracovat? Jsi učenlivý/-á, samostatný/-á a precizní v tom, co děláš?
Hledáš back office a uvítáš možnost pracovat z domova?

Na DPP/DPČ hledáme kolegu/kolegyni na dlouhodobou spolupráci, který/-á by nám pomohl/-a se zpracováním docházek našich zaměstnanců.

Prvních 5-7 pracovních dnů bys pracoval/-a 8 hodin denně, ideálně v kanceláři, po zbytek měsíce můžeš pracovat z domova a to adhoc úkoly.

VŠE TĚ NAUČÍME!

Mzda: 140 - 150Kč/hod.
Nástup: dohodou
Spolupráce na: DPP/DPČ
Lokalita: BCB Building, Anglické nábřeží 2434/1, 301 00 Plzeň 3

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- časová flexibilita
- chuť se učit
- předchozí zkušenosti s administrativou nebo účetnictvím/mzdovou problematikou velkou výhodou, nikoliv podmínkou
- uživatel MS office, znalost práce s PC
- zodpovědnost, samostatnost, preciznost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 140 CZK do 150 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek