Vložit inzerát

NÁKUPČÍ S NĚMČINOU | 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti z technického nákupu?
Domluvíte se německy?
Pak hledám právě Vás!

- kompletní správa nákupu technických komponentů a náhradních dílů pro nové i současné projekty dle požadované specifikace
- porovnání a zpracovnání nabídek od dodavatelů, jejich zadávání do systému SAP
- zajištění dodržení cílů materiálových nákladů u nakupovaného materiálu
- komunikace a vyjednávání s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení a evaluace
- spolupráce na nastavení nákupních procesů a jejich následná mplementace
- koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou a kvalitou

Požadavky

- zkušenosti v oblasti technického nákupu
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- znalost programu SAP
- komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem, min. B2)
- výborné komunikační dovednosti, schopnost komunikace v obchodním styku na profesionální úrovni (písemně i ústně)
- důslednost a smysl pro detail

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek