Vložit inzerát

SPECIALISTA PRO HR GLOBAL PORTAL

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu se sídlem v Českých Budějovicích hledáme SPECIALISTU, který bude mít v rámci týmu HR na starosti vedení projektů spojených s platformami pro vedení interní komunikace (intranet aj.).

Jak bude Vaše práce vypadat?
- Budete vést mezinárodní projekt implementace nového informačního systému a platformy pro interní komunikaci a předávání informací v rámci firmy.
- Budete spravovat obsah interního komunikačního systému.
- Nemine Vás neustálé zlepšování prostředí intranetu a jeho přizpůsobování dle potřeb zaměstnanců (aktivních i pasivních uživatelů).
- Vaší starostí bude zajistit, aby obsah a veškeré interní informace byly v souladu s platnou legislativou.
- Budete kontaktní osobou pro HR Business Partnery v rámci firmy a další klíčové uživatele intranetu.
- V neposlední řadě budete komunikovat napříč firmou, zejména v angličtině a zajišťovat plynulý chod všech procesů.

Pošlete nám svůj životopis v angličtině nebo si o více informací zavolejte na 724 404 390.

Požadavky

- Komunikativní znalost angličtiny - minimálně úroveň B2
- Zkušenosti se zaváděním nových procesů nebo interních platforem pro přenos informací v rámci HR
- Zkušenosti s vedením projektů, výhodou bude zkušenost s mezinárodními projekty
- Velmi dobré vyjadřovací a prezentační schopnosti
- Schopnost pracovat s dynamickém prostředí a umět rychle reagovat na změny

CV zasílejte v anglickém jazyce

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek