Vložit inzerát

PROJEKŤÁK S AJ | AUTOMOTIVE

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máš technické/strojírenské vzdělání?
Nebo praxi ve výrobní společnosti jako projektový manažer?
Dokážeš mluvit anglicky?

Láká tě pozice projektového inženýra, nebo-li "projekťáka"?
Nabízím jedinečnou příležitost!!!

BUDEŠ SOUČÁSTÍ MEZINÁRODNÍHO PROJEKTOVÉHO TÝMU:

Náplň práce:
- komunikace/koordinace napříč všemi odděleními výrobní společnosti,
- kompletní řízení projektů včetně projektové databáze, až do startu sériové výroby,
- komunikace se zákazníky a dodavateli,
- dodržení časového harmonogramu projektu,
- pravidelný reporting (vedení, mezinárodnímu vedení, zákazníkům)

Požadavky

- VŠ/SŠ technické/ strojírenské zaměření
- AJ slovem i písmem pro denní využití
- Schopnost velkého nasazení s tahem na branku.
- Praxe z automotive a projektového managementu výhodou
- zkušenosti s CATIA V5 výhodu
- ŘP sk B. ( na dojezd z Jindřichova Hradce, Telče, Dačic, Moravských Budějovic, Brna...)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek